kontakt oss

Fra 15. april til 15. september er telefon betjent av vaktmester, ellers er det styreleder, Jon-Erik Kristoffersen, som svarer på telefon.

Tlf: 47 60 85 54

Email: post@myrvoldcamp.no

Vaktmester: vaktmester@myrvoldcamp.no

Utleie: utleie@myrvoldcamp.no

Lønsvikveien 51, 1684 Vesterøy

Har du tips eller forslag til nettsiden?

Kontakt: Ingrid Sørensen

Tlf: 47356055  |  Email: ingridkristines@hotmail.com

MØT STYRET

Jon-Erik1.jpg

Jon-Erik Kristoffersen

Styreleder

Tlf: 90144896

Epost: jon@newwave.no

Gjermund.JPG

Gjermund Ødergård

Nestleder

Tlf: 91390352

Epost: gjermund.haandball@gmail.com

coming+soon.jpg

Anne Grete Dale Abrahamsen

Sekretær / kasserer

Tlf: 95791645

Epost: anne.grete.abrahamsen@so-hf.no

IMG_8300.JPG

Roald Johansen

Styremedlem

Tlf: 48128525

Epost: -

IMG_8304.JPG

Inge Moum

Styremedlem

Tlf: 97721757 

Epost: -

per øyvind.jpg

Per Øyvind Edell

Styremedlem

Tlf: 48075107 

Epost: per_oivind.edell@getmail.no 

IMG_8303.JPG

Roger Ramberg

Styremedlem

Tlf: 48238505 

Epost: roger.ramberg@gmail.com

Vidar1.jpg

Vidar Schei

Styremedlem

Tlf: 94840929 

Epost: vidar.schei@fellesforbundet.org

coming+soon.jpg

Susann Pettersen

Styremedlem

Tlf: 95836203

Epost:  susannpett_84@hotmail.com

coming+soon.jpg

Kristin Gjærløw

Varamedlem

Tlf: -

Epost: krgj@fredrikstad.kommune.no